  • BTA16-800SW3G
BTA16-800SW3G
advertisement
Manufacturer No:
BTA16-800SW3G
Manufacturer:
ON Semiconductor
HK JDW NO:
598-BTA16-800SW3G
Description:
Triac, 3 Quadrant Internally Isolated, 10 mA IGT, 16 A IT(RMS) 800 V, TO-220 3 LEAD STANDARD, 50-TUBE