  • BTA208-800B,127
BTA208-800B,127
advertisement
Manufacturer No:
BTA208-800B,127
Manufacturer:
NXP Semiconductors
HK JDW NO:
318-BTA208-800B,127
Package:
Datasheet:
BTA208-800B,127
Description:
TRIAC Diode 800V 8A(RMS) 71A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail