  • BTA30H-800CW3G
BTA30H-800CW3G
advertisement
Manufacturer No:
BTA30H-800CW3G
Manufacturer:
ON Semiconductor
HK JDW NO:
598-BTA30H-800CW3G
Package:
Datasheet:
Description:
30 A, 35 mA IGT 3 Quadrant Internally Isolated Triac High TJ 800 V, TO-220 3 LEAD STANDARD, 50-TUBE