  • BTA316B-800E,118
BTA316B-800E,118
advertisement
Manufacturer No:
BTA316B-800E,118
Manufacturer:
NXP Semiconductors
HK JDW NO:
568-BTA316B-800E,118
Package:
Datasheet:
BTA316B-800E,118
Description:
TRIAC Diode 800V 16A(RMS) 150A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R