  • BTA425X-800BT
BTA425X-800BT
advertisement
Manufacturer No:
BTA425X-800BT
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
HK JDW NO:
887-BTA425X-800BT
Package:
Datasheet:
BTA425X-800BT
Description:
TRIAC Diode 800V 25A(RMS) 275A 3-Pin(3+Tab) TO-220F Rail