  • BTB12-600CW3G
BTB12-600CW3G
advertisement
Manufacturer No:
BTB12-600CW3G
Manufacturer:
ON Semiconductor
HK JDW NO:
598-BTB12-600CW3G
Package:
Datasheet:
Description:
12 A, 35 mA IGT 3 Quadrant Triac 600 V, TO-220 3 LEAD STANDARD, 50-TUBE