  • BWCU00121008900Y03
BWCU00121008900Y03
advertisement
Manufacturer No:
BWCU00121008900Y03
Manufacturer:
Chilisin Electronics
HK JDW NO:
156-BWCU00121008900Y03
Package:
Horizontal, 6 PC Pad
Description:
COMMON MODE CHOKE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BWCU00121008900Y03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 6 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2017
  • Size / Dimension
    0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    300mOhm
  • Current Rating (Max)
    250mA
  • Impedance @ Frequency
    90Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.110 2.80mm