  • BWCU00231512420M02
BWCU00231512420M02
advertisement
Manufacturer No:
BWCU00231512420M02
HK JDW NO:
156-BWCU00231512420M02
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
Description:
INDUCTOR CMC CHOKE
Step5Bar-code shipping tag
BWCU00231512420M02
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Mfr
    Chilisin Electronics
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Series
    BWCU_02
  • Size / Dimension
    0.090" L x 0.060" W (2.29mm x 1.52mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Signal Line
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    200mOhm
  • Current Rating (Max)
    1.3A
  • Impedance @ Frequency
    42 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.047" (1.20mm)