  • BWCU00252012670M3P
BWCU00252012670M3P
advertisement
Manufacturer No:
BWCU00252012670M3P
HK JDW NO:
156-BWCU00252012670M3P
Package:
Horizontal, 6 PC Pad
Step5Bar-code shipping tag
BWCU00252012670M3P
  • Package / Case
    Horizontal, 6 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    160mOhm
  • Current Rating (Max)
    500mA
  • Impedance @ Frequency
    67 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    20V
  • Height (Max)
    0.057" (1.45mm)