  • BWCU00321619121M02
BWCU00321619121M02
advertisement
Manufacturer No:
BWCU00321619121M02
HK JDW NO:
156-BWCU00321619121M02
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Step5Bar-code shipping tag
BWCU00321619121M02
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    300mOhm
  • Current Rating (Max)
    370mA
  • Impedance @ Frequency
    120 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Height (Max)
    0.083" (2.10mm)