  • BWCU00322518161M00
BWCU00322518161M00
advertisement
Manufacturer No:
BWCU00322518161M00
HK JDW NO:
156-BWCU00322518161M00
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Step5Bar-code shipping tag
BWCU00322518161M00
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    120mOhm
  • Current Rating (Max)
    680mA
  • Impedance @ Frequency
    160 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Height (Max)
    0.079" (2.00mm)