  • BX80547PG3000FSL7Z9
BX80547PG3000FSL7Z9
advertisement
Manufacturer No:
BX80547PG3000FSL7Z9
HK JDW NO:
386-BX80547PG3000FSL7Z9
Description:
1.1mm 1.3V 32-bit Microprocessor 1.3V
Quantity:
In Stock : 13425
Step5Bar-code shipping tag
BX80547PG3000FSL7Z9
  • Number of Terminations
    775
  • Terminal Position
    BOTTOM
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Supply Voltage
    1.3V
  • Terminal Pitch
    1.1mm
  • JESD-30 Code
    R-XBGA-N775
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Power Supplies
    1.3V
  • Speed
    3000 MHz
  • uPs/uCs/Peripheral ICs Type
    MICROPROCESSOR, RISC
  • Supply Current-Max
    78mA
  • Frequency (Max)
    3GHz