  • C114K220K1X5CA7200
C114K220K1X5CA7200
advertisement
Manufacturer No:
C114K220K1X5CA7200
HK JDW NO:
417-C114K220K1X5CA7200
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
22pF Ceramic Capacitor 10% Molded
Step5Bar-code shipping tag
C114K220K1X5CA7200
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    no
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Lead Diameter
    510 μm
  • Dissipation Factor
    2.5 %
  • Length
    4.06mm