  • C1206C201F5GACTU
C1206C201F5GACTU
advertisement
Manufacturer No:
C1206C201F5GACTU
HK JDW NO:
417-C1206C201F5GACTU
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0002uF, Surface Mount, 1206, CHIP