  • C120X190AWT-22
C120X190AWT-22
advertisement
Manufacturer No:
C120X190AWT-22
Manufacturer:
Panduit Corp
HK JDW NO:
583-C120X190AWT-22
Package:
Datasheet:
C120X190AWT-22
Description:
PANDUIT C120X190AWT-22 LABEL, RAISED, RED, 22MM HOLE, PK500
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
C120X190AWT-22
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Weight
    606.906591g
  • Published
    2009
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Red
  • Height
    48.3mm
  • Width
    30.5mm