  • C1812N822J5GRH
C1812N822J5GRH
advertisement
Manufacturer No:
C1812N822J5GRH
HK JDW NO:
417-C1812N822J5GRH
Description:
8.2nF Ceramic Capacitor 5% 1812
Step5Bar-code shipping tag
C1812N822J5GRH
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    8.2nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm