  • C18BL103X-4UN-X0T
C18BL103X-4UN-X0T
advertisement
Manufacturer No:
C18BL103X-4UN-X0T
Manufacturer:
Knowles Dielectric Labs
HK JDW NO:
434-C18BL103X-4UN-X0T
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
C18BL103X-4UN-X0T
Description:
10000pF 500V Ceramic Capacitor 0.120Lx0.110W 3.05mmx2.79mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
C18BL103X-4UN-X0T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount, MLCC
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.120Lx0.110W 3.05mmx2.79mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    RF, Microwave, High Frequency
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    10000pF
  • Thickness (Max)
    0.100 2.54mm