  • C316C330K2G5TA7301
C316C330K2G5TA7301
advertisement
Manufacturer No:
C316C330K2G5TA7301
HK JDW NO:
417-C316C330K2G5TA7301
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
33pF Ceramic Capacitor 10% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C316C330K2G5TA7301
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Dipped
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33pF
  • Depth
    2.54mm
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.81mm