  • C3216C0G2A472J
C3216C0G2A472J
advertisement
Manufacturer No:
C3216C0G2A472J
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-C3216C0G2A472J
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0047uF, Surface Mount, 1206, CHIP, HALOGEN FREE, ROHS AND REACH COMPLIANT