  • C5SMF-BJF-CT34Q4T1
C5SMF-BJF-CT34Q4T1
advertisement
Manufacturer No:
C5SMF-BJF-CT34Q4T1
HK JDW NO:
163-C5SMF-BJF-CT34Q4T1
Package:
Radial
Description:
LED BLUE 5MM OVAL T/H
Step5Bar-code shipping tag
C5SMF-BJF-CT34Q4T1
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    3.4V
  • Current - Test
    20mA
  • Lens Size
    5.10mmx3.70mm
  • Wavelength - Dominant
    470nm
  • Height
    10.95mm