  • C82151K3DD2R8LC
C82151K3DD2R8LC
advertisement
Manufacturer No:
C82151K3DD2R8LC
HK JDW NO:
15950-C82151K3DD2R8LC
Package:
Datasheet:
Description:
150pF -40℃~+105℃ 2000V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS