  • CB3-2I-25M0000
CB3-2I-25M0000
advertisement
Manufacturer No:
CB3-2I-25M0000
HK JDW NO:
221-CB3-2I-25M0000
Step5Bar-code shipping tag
CB3-2I-25M0000
    Select All
  • Contact Plating
    Gold
  • Packaging
    Tape & Reel
  • JESD-609 Code
    e4
  • Number of Terminations
    4
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    5V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Power Supplies
    5V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    50mA
  • Output Low Current-Max
    16mA
  • Height
    1.8034mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm