  • CC1206JRX7RABB681
CC1206JRX7RABB681
advertisement
Manufacturer No:
CC1206JRX7RABB681
HK JDW NO:
898-CC1206JRX7RABB681
Package:
1206
Datasheet:
Description:
680pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CC1206JRX7RABB681
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680pF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm