  • CCF603K32FKE36
CCF603K32FKE36
advertisement
Manufacturer No:
CCF603K32FKE36
HK JDW NO:
866-CCF603K32FKE36
Datasheet:
CCF603K32FKE36
Description:
Through Hole 3.32kOhm, Metal Film,
Quantity:
In Stock : 3336
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CCF603K32FKE36
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.32kOhm
  • Max Operating Temperature
    165°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Voltage - Rated
    500V
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    3.53mm
  • Length
    10.16mm