  • CCR79CG473JS
CCR79CG473JS
advertisement
Manufacturer No:
CCR79CG473JS
HK JDW NO:
5781-CCR79CG473JS
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.047uF, Through Hole Mount, AXIAL LEADED