  • CDC5D23BNP-150KC
CDC5D23BNP-150KC
advertisement
Manufacturer No:
CDC5D23BNP-150KC
HK JDW NO:
738-CDC5D23BNP-150KC
Package:
2323 (5858 Metric)
Datasheet:
CDC5D23BNP-150KC
Description:
Quantity:
In Stock : 993
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CDC5D23BNP-150KC
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    2323 (5858 Metric)
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Weight
    215.002783mg
  • Material - Core
    Ferrite
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Published
    2007
  • Series
    CDC5D23B
  • Size / Dimension
    0.228Lx0.228W 5.80mmx5.80mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Current Rating
    880mA
  • Case Code (Metric)
    5858
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    15μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    166mOhm Max
  • Max DC Current
    880mA
  • Height
    2.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.098 2.50mm