  • CDH38D11SLDNP-270MC
CDH38D11SLDNP-270MC
advertisement
Manufacturer No:
CDH38D11SLDNP-270MC
HK JDW NO:
738-CDH38D11SLDNP-270MC
Step5Bar-code shipping tag
CDH38D11SLDNP-270MC
    Select All
  • Factory Lead Time
    28 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Published
    2007
  • Series
    CDH38D11/SLD
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    460mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    4mm
  • Current Rating
    460mA
  • Inductance
    27μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    840mOhm Max
  • Max DC Current
    460mA
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    420mA
  • Height
    1.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm
  • Length
    3.81mm
  • Width
    3.81mm