  • CDH80D48NP-222KC
CDH80D48NP-222KC
advertisement
Manufacturer No:
CDH80D48NP-222KC
HK JDW NO:
738-CDH80D48NP-222KC
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CDH80D48NP-222KC
Description:
Quantity:
In Stock : 16242
Step5Bar-code shipping tag
CDH80D48NP-222KC
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    CDH80D48
  • Size / Dimension
    0.331Lx0.315W 8.40mmx8.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    210mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    2.2mH
  • DC Resistance (DCR)
    6.54Ohm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    220mA
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm