  • CDR01BP390BJUPMC
CDR01BP390BJUPMC
advertisement
Manufacturer No:
CDR01BP390BJUPMC
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR01BP390BJUPMC
Package:
0805
Datasheet:
CDR01BP390BJUPMC
Description:
39pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR01BP390BJUPMC
    0805
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    39pF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm