  • CDR31BP220BFYMMR
CDR31BP220BFYMMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP220BFYMMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP220BFYMMR
Datasheet:
Description:
22pF Ceramic Capacitor 1% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP220BFYMMR
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm