  • CDR31BX122BKWS\M2K
CDR31BX122BKWS\M2K
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX122BKWS\M2K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR31BX122BKWS\M2K
Package:
0805
Datasheet:
Description:
1.2nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX122BKWS\M2K
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.2nF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2mm