  • CDR32BP270BKWR\M1K
CDR32BP270BKWR\M1K
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP270BKWR\M1K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP270BKWR\M1K
Package:
1206
Datasheet:
Description:
27pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP270BKWR\M1K
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    27pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm