  • CDR34BP222BKUP\M500
CDR34BP222BKUP\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BP222BKUP\M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BP222BKUP\M500
Package:
1812
Datasheet:
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BP222BKUP\M500
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm