  • CDR35BX104BMUP\6
CDR35BX104BMUP\6
advertisement
Manufacturer No:
CDR35BX104BMUP\6
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR35BX104BMUP\6
Package:
1825
Datasheet:
Description:
100nF Ceramic Capacitor 20% 1825
Step5Bar-code shipping tag
CDR35BX104BMUP\6
    Select All
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.5mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1825
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF