  • CDRH10D48/ANP-120MC
CDRH10D48/ANP-120MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH10D48/ANP-120MC
HK JDW NO:
738-CDRH10D48/ANP-120MC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH10D48/ANP-120MC
  • Factory Lead Time
    28 Weeks
    WRAPAROUND
  • Material - Core
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    CDRH10D60B/T150
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    0.406Lx0.394W 10.30mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Number of Terminations
    4
  • Depth
    10.5mm
  • Current Rating
    2.5A
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    12μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    44mOhm Max
  • Max DC Current
    2.5A
  • Terminal Placement
    DUAL IN-LINE
  • Case/Size Code
    3939
  • Height
    5mm
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm