  • CDRH30D18SNP-1R2NC
CDRH30D18SNP-1R2NC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH30D18SNP-1R2NC
Manufacturer:
Sumida Corporation
HK JDW NO:
738-CDRH30D18SNP-1R2NC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH30D18SNP-1R2NC
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    25%
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    3.2mm
  • Current Rating
    2.3A
  • Inductance
    1.2 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    2.3A
  • Current - Saturation
    2.3A
  • Case/Size Code
    1313
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    42.4mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    1.2 μH
  • Height
    2mm
  • Height Seated (Max)
    2.0066mm
  • Length
    2.9972mm
  • Width
    3.2mm