  • CDRH5D14NP-100NC
CDRH5D14NP-100NC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH5D14NP-100NC
HK JDW NO:
738-CDRH5D14NP-100NC
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CDRH5D14NP-100NC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH5D14NP-100NC
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Weight
    175.001606mg
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CDRH5D14
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.240Lx0.228W 6.10mmx5.80mm
  • Tolerance
    ±30%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
    1
  • Depth
    6mm
  • Current Rating
    1.3A
  • Inductance
    10μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    148mOhm Max
  • Max DC Current
    1.3A
  • Current - Saturation
    1.1A
  • Case/Size Code
    2423
  • Height
    1.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm