  • CDRH5D28RH125NP-220MC
CDRH5D28RH125NP-220MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH5D28RH125NP-220MC
HK JDW NO:
738-CDRH5D28RH125NP-220MC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH5D28RH125NP-220MC
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    CDRH5D28R/H125
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.232W 6.00mmx5.90mm
  • Tolerance
    ±20%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
    1
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    900mA
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    266mOhm Max
  • Max DC Current
    1.33A
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.7A
  • Case/Size Code
    2524
  • Height
    3mm
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm