  • CDRH74NP-331MC
CDRH74NP-331MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH74NP-331MC
Manufacturer:
Sumida Corporation
HK JDW NO:
738-CDRH74NP-331MC
Package:
Datasheet:
CDRH74NP-331MC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH74NP-331MC
  • Max DC Current
    360mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.86Ohm
  • DC Current
    320mA
  • Length
    7.5mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    7.5mm
  • Current Rating
    320mA
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    330 μH
  • Test Frequency
    100kHz