  • CFV206100.000KAZF-UB
CFV206100.000KAZF-UB
advertisement
Manufacturer No:
CFV206100.000KAZF-UB
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CFV206100.000KAZF-UB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CFV206100.000KAZF-UB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    2
  • Frequency
    100kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50kOhm
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%