  • CGH742T250X3L
CGH742T250X3L
advertisement
Manufacturer No:
CGH742T250X3L
HK JDW NO:
512-CGH742T250X3L
Package:
Datasheet:
CGH742T250X3L
Description:
7.4mF Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
CGH742T250X3L
    2
  • Published
    2005
  • Capacitance
    7.4mF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    27.1mOhm
  • Diameter
    76.2mm
  • Height
    92mm