  • CGH772T450X8L
CGH772T450X8L
advertisement
Manufacturer No:
CGH772T450X8L
HK JDW NO:
512-CGH772T450X8L
Description:
7.7mF Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
CGH772T450X8L
    2
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Capacitance
    7.7mF
  • Voltage - Rated DC
    450V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    17.3Ohm
  • Diameter
    76.2mm
  • Height
    219.07mm