  • CIGW404012GM2R2MLE
CIGW404012GM2R2MLE
advertisement
Manufacturer No:
CIGW404012GM2R2MLE
HK JDW NO:
703-CIGW404012GM2R2MLE
Step5Bar-code shipping tag
CIGW404012GM2R2MLE
    Surface Mount
  • Supplier Device Package
    1515 (4040 Metric)
  • Series
    CIGW
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Type
    Wirewound
  • Inductance
    2.2μH
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm