  • CKR05BX104KMVTR2
CKR05BX104KMVTR2
advertisement
Manufacturer No:
CKR05BX104KMVTR2
HK JDW NO:
66-CKR05BX104KMVTR2
Description:
100nF Ceramic Capacitor 10% Radial
Step5Bar-code shipping tag
CKR05BX104KMVTR2
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    2.29mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    4.83mm
  • Length
    4.83mm