  • CL-1-2007-0120-I
CL-1-2007-0120-I
advertisement
Manufacturer No:
CL-1-2007-0120-I
HK JDW NO:
894-CL-1-2007-0120-I
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CL-1-2007-0120-I
    Select All
  • Factory Lead Time
    1 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Part Status
    Active
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP67
  • Termination Style
    Wire Leads - 6 (152.40mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.551 (14.00mm)
  • Voltage
    120V
  • Current
    7mA