  • CL03C1R3BA3GNNH
CL03C1R3BA3GNNH
advertisement
Manufacturer No:
CL03C1R3BA3GNNH
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CL03C1R3BA3GNNH
Package:
0201
Datasheet:
Description:
1.3pF Ceramic Capacitor 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations 0201
Quantity:
In Stock : 16240
Step5Bar-code shipping tag
CL03C1R3BA3GNNH
  • Package / Case
    0201
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    1.3pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
    Yes
  • Positive Tolerance
    7.69%
  • Negative Tolerance
    7.69%