  • CL11-100V/473KP5.5
CL11-100V/473KP5.5
advertisement
Manufacturer No:
CL11-100V/473KP5.5
Manufacturer:
Dongtong
HK JDW NO:
17950-CL11-100V/473KP5.5
Package:
Datasheet:
Description:
±10% 100V 47nF -55℃~+105℃ PET Radial Leaded,P=5.5mm Film Capacitors ROHS