  • CM100505-18NGL
CM100505-18NGL
advertisement
Manufacturer No:
CM100505-18NGL
HK JDW NO:
103-CM100505-18NGL
Package:
0402
Step5Bar-code shipping tag
CM100505-18NGL
  • Package / Case
    0402
  • Material - Core
    Alumina, Ceramic
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    240mA
  • Inductance
    18 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Frequency - Self Resonant
    2.2GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    700mOhm
  • Height
    508μm
  • Length
    1.016mm