  • CM1610H32768DZCT
CM1610H32768DZCT
advertisement
Manufacturer No:
CM1610H32768DZCT
HK JDW NO:
185-CM1610H32768DZCT
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
CM1610H32768DZCT
Description:
Quantity:
In Stock : 4108
Step5Bar-code shipping tag
CM1610H32768DZCT
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CM1610H
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.039W 1.60mmx1.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Type
    kHz Crystal (Tuning Fork)
  • HTS Code
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    90kOhm
  • Load Capacitance
    9pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm