  • CM2718R201R-00
CM2718R201R-00
advertisement
Manufacturer No:
CM2718R201R-00
HK JDW NO:
449-CM2718R201R-00
Package:
Vertical, 8 Flat Lead
Datasheet:
CM2718R201R-00
Description:
CMC 4LN 200 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
CM2718R201R-00
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Vertical, 8 Flat Lead
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2003
  • Size / Dimension
    0.275Lx0.186W 6.99mmx4.72mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    100MHz
  • Impedance
    200Ohm
  • Current
    5A
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • Number of Lines
    4
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    20mOhm
  • Impedance @ Frequency
    200Ohm @ 100MHz
  • Height
    13.97mm